TONA
INFORMUOJA
TONA dūmtraukių atstovybė Lietuvoje – Tonabaltija

Ilgus metus Lietuvoje vieną pažangiausių dūmtraukių gamintojų TONA Tonwerke Shmitz GmbH atstovavo UAB "Tona dūmtraukiai". Sėkmingai į rinką integruoti ypatingos kokybės dūmtraukiai per eilę metų pasiekė daugybę Lietuvos vartotojų. Įmonė palengva plėtėsi ir į kitus regionus: Latviją, Kaliningradą, Baltarusiją. 2017 m. gamintojai priėmė sprendimą Lietuvoje steigti savo nuolatinę bazę, kuri galėtų aptarnauti Baltijos ir Rytų Europos regioną, taip įkurdami įmonę UAB Tonabaltija.

Taupant kaštus ir siekiant, kad kaminai būtų parduodami patrauklia kaina neprarandant kokybės, kai kurias sudėtines dalis vokiečiai nusprendė gaminti tiesiog čia – Lietuvoje.
Taip nuo 2017 m. rudens, laikantis griežtų Vokietijos keramikinių kaminų gamintojų reikalavimų ir receptūros, naudojant TONA blokelių liejimo formas, vietoje buvo pradėti gaminti kaminams skirti keramzitbetonio blokeliai.

Naudojant vietoje pagamintą produkciją, čia pat yra komplektuojami keramikiniai dūmtraukiai, kurių visos kitos sudėtinės dalys tiekiamos iš Vokietijos. TONA keramikinių kaminų gamintojai ypatingai vertina savo gaminio kokybę, vardą ir prestižą, tad šiam žingsniui ryžosi tik po daugelio metų.

Susipažinkite su TONA keramikinių dūmtraukių atstovybe Lietuvoje.

 

© 2023 TONA Tonwerke Schmitz GmbH. Privatumo politika